Malarz

Miejsce pracy: 64-100 Leszno, powiat: m. Leszno, woj: wielkopolskie
Zakres obowiązków: zgodnie ze stanowiskiem. Praca na terenie Leszna i okolic
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 19.03.2020
Wymagania pożądane
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe, budowlane
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: mile widziane doświadczenie, możliwość przyuczenia
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: POLASZEK GROUP Łukasz Polaszek
    Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
    Adres: Jaremy Wiśniowieckiego 11, 64-100 Leszno, powiat: m. Leszno, woj: wielkopolskie
    Osoba do kontaktu: Karolina Polaszek
    Numer telefonu: 609 600 288
    Język aplikacji:
    Wymagane dokumenty: CV
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: telefon
    obsługa kasy, obsługa działu mięsnego, dbanie o porządek na sali sprzedaży, dbanie o ekspozycje towarów Miejsce pracy Leszno, ul. Grzybowa 2
    StPr/20/0229
    wynagrodzenie od od 2 600 PLN

    zgodnie ze stanowiskiem. Praca na terenie Leszna i okolic
    StPr/20/0222

    StPr/20/0223

    StPr/20/0224

    przygotowanie urządzeń biurowych do sprzedaży, odczyt liczników, czyszczenie podzespołów , obudów urządzeń biurowych, obsługa poczty elektronicznej
    StPr/20/0213
    wynagrodzenie od 1 033,7 PLN

    wydawanie zaświadczeń o hospitalizacji, prowadzenie dokumentacji pacjetów, wypisywanie kart informacyjnych
    StPr/20/0214

    kontroloa przechowywania i wydawania towaru, wyszukiwanie ofert wśród sprzedawców, zamawianie odpowiedniej ilośc produktówi u dostawców, kontrola towaru
    StPr/20/0215

    zmywanie naczyń, krojenie warzyw, przyrządzanie potraw, obsługa kasy fiskalnej
    StPr/20/0218

    zapoznanie się z obsługą aerografów, zapoznanie się z różnymi rodzajami farb oraz technik malarskich, pomoc przy obrysowywaniu brokatem
    StPr/20/0207

    Praca przy dociepleniach budynków
    StPr/20/0210
    wynagrodzenie od od 3 500 PLN