Pomoc kuchenna/kucharz

Miejsce pracy: Dworcowa 4, 64-100 Leszno, powiat: m. Leszno, woj: wielkopolskie
Zakres obowiązków: Przygotowywanie potraw z menu, pomoc w obsłudze klienta, dbałość o czystość w miejscu pracy
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: dwie zmiany
Data rozpoczęcia: 12.05.2020
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe, brak
    Wymagania pożądane
    Uprawnienia:
    • aktualna książeczka sanepidu
    • obsługa kasy fiskalnej
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: Chęć do pracy, możliwość przyuczenia
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: Zakład Gastronomiczny Zbyhal
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: Dworcowa 4, 64-100 Leszno, powiat: m. Leszno, woj: wielkopolskie
      Osoba do kontaktu: Zbigniew Świątek
      Numer telefonu: 500 362 036
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: CV
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon
      ocieplanie budynków styropianem - praca na terenie Leszna
      StPr/20/0342
      wynagrodzenie od od 3 500 PLN

      -przeprowadzanie szkoleń na stanowiskach pracowniczych zgodnie z procedurami obowiązującymi w McDonald`s; -prowadzenie dokumentacji przeprowadzonych szkoleń zgodnie z procedurami obowiązującymi w McDonald`s; -praca na wszystkich stanowiskach na obszarze produkcji (kuchnia), na obszarze sprzedaży (obsługa gości), na sali restauracyjnej, na zapleczu i na terenie zewnętrznym (prace porządkowe i utrzymywanie czystości); -kierowanie obszarem produkcji na terenie kuchni; -prace magazynowe, prace przygotowawcze przed otwarciem i po zamknięciu restauracji oraz dostawy na obszar kuchni i serwisu; -wypełnianie wszystkich zleconych przez pracodawcę zadań w zakresie objętym rodzajem powierzonej pracy.
      StPr/20/0343
      wynagrodzenie od od 17,2 PLN

      StPr/20/0344

      -obszar produkcji: praca przy grilu, frytownicach, tosterach oraz garnirowaniu, uzupełnianie zapasów, przygotowywanie produktów (np. kanapek, sałatek, deserów) i półproduktów, utrzymywanie w czystości pomieszczeń, urządzeń, sprzętów, narzędzi i naczyń; - obszar sprzedaży: przygotowywanie deserów oraz napojów zimnych i gorących, obsługa kasy związana z odpowiedzialnością za mienie powierzone na tym stanowisku z obowiązkiem zwrotu albo wyliczenia się, przyjmowanie, zestawianie i wydawanie zamówień, uzupełnianie zapasów, utrzymywanie w czystości pomieszczeń, urządzeń, sprzętów, narzędzi i naczyń; -prace magazynowe, prace przygotowawcze przed otwarciem i po zamknięciu restauracji oraz dostawy na obszar kuchni i serwisu; -sala restauracyjna: prace porządkowe, utrzymywanie w czystości pomieszczeń, sprzętów i części sanitarnej; -prace porządkowe w restauracji i na terenie zewnętrznym wokół restauracji zgodnie z dyspozycjami pracodawcy; -wypełnianie wszystkich zleconych przez pracodawcę zadań w zakresie objętym rodzajem powierzonej pracy.
      StPr/20/0345
      wynagrodzenie od od 16 PLN

      zgodne ze stanowiskiem
      StPr/20/0330
      wynagrodzenie od od 2 600 PLN

      - obsługa klienta, - obsługa kasy fiskalnej, - utrzymanie czystości w miejscu pracy, - przyjmowanie i rozładowanie towaru, - pakowanie towaru,
      StPr/20/0331

      tapicerowanie mebli z tkaniny i skóry
      StPr/20/0334

      szycie pokrowców z tkaniny i skóry dla mebli tapicerowanych
      StPr/20/0335

      Przewóz osób taksówką- możliwość wykonywania pracy tylko w weekendy lub w godzinach popołudniowych
      StPr/20/0336

      Montaż instalacji elektrycznych Możliwość pracy również w delegacji
      StPr/20/0339