Blacharz samochodowy

Miejsce pracy: 64-100 Leszno, powiat: m. Leszno, woj: wielkopolskie
Zakres obowiązków: konserwacja i naprawa pojazdów
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 01.07.2020
Wynagrodzenie brutto: 4 000 - 5 000 PLN
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe, brak
    Zawód:
    • Blacharz samochodowy* (wymagany staż - [cbop.i18n.stazSerializer.lata]: 3)
      Wymagania pożądane
      Wykształcenie:
      • zasadnicze zawodowe, brak
        Uprawnienia:
        • prawo jazdy kat. B
          Pozostałe wymagania
          Inne wymagania: wymagane min. 3 letnie doświadczenie, umiejętności blacharskie
          Dane pracodawcy:
          Pracodawca: Tomasz Grabka GT SERVICE
          Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
          Adres: 64-100 Leszno, powiat: m. Leszno, woj: wielkopolskie
          Osoba do kontaktu: Tomasz Grabka
          Numer telefonu: 574 811 735
          Język aplikacji: polski
          Wymagane dokumenty: CV, skierowanie
          przekazania dokumentów:
          Preferowane formy kontaktu: telefon
          montaż tras kablowych, montaż gniazd, łączników, wiercenie otworów pod puszki elektryczne,
          StPr/20/0555
          wynagrodzenie od 1 057,6 PLN

          - Kontrola kompletności i rzetelności dokumentów dotyczących operacji finansowych oraz rozliczanie wyznaczonych lekarzy weterynarii z przeprowadzonych czynności zleconych do realizacji przez Powiatowego Lekarza Weterynarii - Dekretacja dokumentów oraz prawidłowe prowadzenie ewidencji księgowej - Terminowe realizowanie bieżących płatności i zobowiązań - Monitorowanie i egzekwowanie realizacji dochodów budżetowych - Sporządzanie i prowadzenie ewidencji not odsetkowych
          StPr/20/0552
          wynagrodzenie od od 2 600 PLN

          Obsługa klienta, sprzedaż, przesadzanie kwiatów, układanie bukietów, dbanie o ekspozycję
          StPr/20/0554
          wynagrodzenie od od 1 300 PLN

          pomoc w opiece nad dziećmi, utrzymanie porządku w sali, pomoc w przygotowaniu zajęć w grupie przedszkolnej
          StPr/20/0547
          wynagrodzenie od od 2 700 PLN

          Prowadzenie zajęć oraz opieka w grupie przedszkolnej.
          StPr/20/0548

          obsługa klienta, wprowadzanie danych o przesyłkach do systemu komputerowego, pakowanie przesyłek, obsługa kasy i termianala, wypisywanie listów przewozowych, przyjęcie i wydanie przesyłki,
          StPr/20/0549

          rejestracja telefoniczna i osobista pacjentów, udziellanie informacji dotyczących wykonywanych usług, obsługa urządzeń biurowych, komputera,
          StPr/20/0540

          obsługa pacjentów, przygotowanie pacjenta do zabiegu, wykonanie masażu, zabieguizjoterapeutycznego, prowadzenie dokumentacji pacjenta,
          StPr/20/0541

          Praca z dziećmi - prowadzenie zajęć z rehabilitacji ruchowej na wczesnym wspomaganiu rozwoju dziecka
          StPr/20/0542
          wynagrodzenie od od 2 862 PLN

          prace na budowie
          StPr/20/0543