Inżynier sprzedaży

Miejsce pracy: Spółdzielcza 4a, 64-100 Leszno, powiat: m. Leszno, woj: wielkopolskie
Zakres obowiązków: obsługa klientów, ofertowanie, wsparcie techniczne, prace biurowe
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 28.07.2020
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie zawodowe, mechaniczne
    Wymagania pożądane
    Wykształcenie:
    • wyższe (w tym licencjat), mechaniczne
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: mile widziane doświadczenie, znajomość języka angielskiego w stopniu podstawowym
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: TECHMAK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: Spółdzielcza 4a, 64-100 Leszno, powiat: m. Leszno, woj: wielkopolskie
      Osoba do kontaktu: Marek Klejewski
      Numer telefonu: 604 199 019
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: CV
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail
      sprzedaż w sklepie spożywczym, obsługa klienta, wykładanie towaru
      StPr/20/0553
      wynagrodzenie od 2 600 - 3 200 PLN

      pomoc przy produkcji kurczaków z rożna, zaopatrzenie punktów w towar
      StPr/20/0559
      wynagrodzenie od od 2 600 PLN

      obsługa sekretariatu, przyjmowanie i weryfikacja wniosków, udzielanie informacji dotyczących projektu, umawianie spotkań z doradcą, działania promocyjne oraz rekrutacyjne
      StPr/20/0560

      montaż tras kablowych, montaż gniazd, łączników, wiercenie otworów pod puszki elektryczne,
      StPr/20/0555
      wynagrodzenie od 1 057,6 PLN

      - Kontrola kompletności i rzetelności dokumentów dotyczących operacji finansowych oraz rozliczanie wyznaczonych lekarzy weterynarii z przeprowadzonych czynności zleconych do realizacji przez Powiatowego Lekarza Weterynarii - Dekretacja dokumentów oraz prawidłowe prowadzenie ewidencji księgowej - Terminowe realizowanie bieżących płatności i zobowiązań - Monitorowanie i egzekwowanie realizacji dochodów budżetowych - Sporządzanie i prowadzenie ewidencji not odsetkowych
      StPr/20/0552

      Obsługa klienta, sprzedaż, przesadzanie kwiatów, układanie bukietów, dbanie o ekspozycję
      StPr/20/0554
      wynagrodzenie od od 1 300 PLN

      pomoc w opiece nad dziećmi, utrzymanie porządku w sali, pomoc w przygotowaniu zajęć w grupie przedszkolnej
      StPr/20/0547
      wynagrodzenie od od 2 700 PLN

      Prowadzenie zajęć oraz opieka w grupie przedszkolnej.
      StPr/20/0548

      obsługa klienta, wprowadzanie danych o przesyłkach do systemu komputerowego, pakowanie przesyłek, obsługa kasy i termianala, wypisywanie listów przewozowych, przyjęcie i wydanie przesyłki,
      StPr/20/0549

      rejestracja telefoniczna i osobista pacjentów, udziellanie informacji dotyczących wykonywanych usług, obsługa urządzeń biurowych, komputera,
      StPr/20/0540