Mechanik

Miejsce pracy: Spółdzielcza 4a, 64-100 Leszno, powiat: m. Leszno, woj: wielkopolskie
Zakres obowiązków: kompletacja dostaw, montaż przewodów ciśnieniowych i instalacji rurowych, obsługa klienta
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 28.07.2020
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe, mechaniczne
    Uprawnienia:
    • Prawo jazdy kat. B
      Wymagania pożądane
      Wykształcenie:
      • średnie zawodowe, mechaniczne
        Pozostałe wymagania
        Inne wymagania: mile widziane doświadczenie, mile widziana znajomość produktów z zakresu hydrauliki siłowej, pneumatyki i węży przemysłowych, dyspozycyjność
        Dane pracodawcy:
        Pracodawca: TECHMAK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
        Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
        Adres: Spółdzielcza 4a, 64-100 Leszno, powiat: m. Leszno, woj: wielkopolskie
        Osoba do kontaktu: Marek Klejewski
        Numer telefonu: 604 199 019
        E-mail: [email protected]
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: CV
        przekazania dokumentów:
        Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail
        sprzedaż w sklepie spożywczym, obsługa klienta, wykładanie towaru
        StPr/20/0553
        wynagrodzenie od 2 600 - 3 200 PLN

        pomoc przy produkcji kurczaków z rożna, zaopatrzenie punktów w towar
        StPr/20/0559
        wynagrodzenie od od 2 600 PLN

        obsługa sekretariatu, przyjmowanie i weryfikacja wniosków, udzielanie informacji dotyczących projektu, umawianie spotkań z doradcą, działania promocyjne oraz rekrutacyjne
        StPr/20/0560

        montaż tras kablowych, montaż gniazd, łączników, wiercenie otworów pod puszki elektryczne,
        StPr/20/0555
        wynagrodzenie od 1 057,6 PLN

        - Kontrola kompletności i rzetelności dokumentów dotyczących operacji finansowych oraz rozliczanie wyznaczonych lekarzy weterynarii z przeprowadzonych czynności zleconych do realizacji przez Powiatowego Lekarza Weterynarii - Dekretacja dokumentów oraz prawidłowe prowadzenie ewidencji księgowej - Terminowe realizowanie bieżących płatności i zobowiązań - Monitorowanie i egzekwowanie realizacji dochodów budżetowych - Sporządzanie i prowadzenie ewidencji not odsetkowych
        StPr/20/0552

        Obsługa klienta, sprzedaż, przesadzanie kwiatów, układanie bukietów, dbanie o ekspozycję
        StPr/20/0554
        wynagrodzenie od od 1 300 PLN

        pomoc w opiece nad dziećmi, utrzymanie porządku w sali, pomoc w przygotowaniu zajęć w grupie przedszkolnej
        StPr/20/0547
        wynagrodzenie od od 2 700 PLN

        Prowadzenie zajęć oraz opieka w grupie przedszkolnej.
        StPr/20/0548

        obsługa klienta, wprowadzanie danych o przesyłkach do systemu komputerowego, pakowanie przesyłek, obsługa kasy i termianala, wypisywanie listów przewozowych, przyjęcie i wydanie przesyłki,
        StPr/20/0549

        rejestracja telefoniczna i osobista pacjentów, udziellanie informacji dotyczących wykonywanych usług, obsługa urządzeń biurowych, komputera,
        StPr/20/0540