Pracownik produkcji, Pomocnik produkcji, Operator produkcji, Starszy operator, T

Miejsce pracy: Leszno, powiat: m. Leszno, woj: wielkopolskie
Zakres obowiązków: tapicerowanie mebli z tkaniny i skóry
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: dwie zmiany
Data rozpoczęcia: 14.09.2020
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: wymagane roczne doświadczenie zawodowe, zdolności manualne
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: kontakt przez PUP
    Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
    Adres: Śniadeckich 5, 64-100 Leszno, powiat: m. Leszno, woj: wielkopolskie
    Osoba do kontaktu: Joanna Grześkowiak
    Numer telefonu: 655295067
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: CV, list motywacyjny, skierowanie
    Obsługa klientów w klepie spożywczym, obsługa kasy fisklanej, rozładunek i przyjęcie towaru
    StPr/20/0676
    wynagrodzenie od od 17 PLN

    przygotowanie stanowiska pracy, malowanie i zdobienie paznokci, manicure bilogiczny, hybrydowy, żelowy zabiegi na dłonie,
    StPr/20/0678
    wynagrodzenie od 1 440 PLN

    wykonywanie czynności produkcyjnych oraz powiązanych z procesem produkcji
    StPr/20/0670

    • aktywny udział w sporządzaniu sprawozdań finansowych zgodnie z polskimi przepisami podatkowymi, • dekretowanie i księgowanie dokumentów, • księgowanie i wyliczenia rozliczeń międzyokresowych kosztów itp., • prowadzenie ewidencji księgowych i uzgadnianie ich z kontami księgi głównej, • przygotowywanie raportów na potrzeby wewnętrzne, • księgowanie wyciągów bankowych, • potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami, • wykonywanie czynności administracyjno-biurowych.
    StPr/20/0673
    wynagrodzenie od od 2 600 PLN

    obsługa klienta, umawianie wizyt w salonie, rozliczanie gotówkowe i bezgotówkowe po usłudze, sprawdzanie stanu magazynowego, zamawianie kosmetyków,
    StPr/20/0637

    wykonywanie zabudowy drewnianej w busach
    StPr/20/0660

    Sprzątanie pomieszczeń biurowych, hali produkcyjnej, ciągów komunikacyjnych
    StPr/20/0661

    czyszczenie dużych powierzchni podłogowych maszyną czyszczącą
    StPr/20/0662

    Obsługa pralnico-wirówki oraz suszarki bębnowej w pralni. Prasowanie i składanie wypranej odzieży
    StPr/20/0663

    tapicerowanie mebli z tkaniny i skóry
    StPr/20/0657