Projektant/Asystent Projektanta Instalacji Sanitarnych

Miejsce pracy: Tadeusza Boya-Żeleńskiego 6, 64-100 Leszno, powiat: m. Leszno, woj: wielkopolskie
Zakres obowiązków: - wykonywanie projektów: instalacji sanitarnych w budownictwie jednorodzinnym, wielorodzinnym, przemysłowym - wykonywanie projektów sieci wodociągowych, kanalizacyjnych, gazowych, - współpraca z biurami architektonicznymi
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 01.01.2021
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)
    Uprawnienia:
    • prawo jazdy kat B
      Pracodawca: Biuro Projektów i Realizacji Instalacje Sadowski Marcin
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: Tadeusza Boya-Żeleńskiego 6, 64-100 Leszno, powiat: m. Leszno, woj: wielkopolski
      Osoba do kontaktu: Marcin Sadowski
      Numer telefonu: 782506886
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: CV
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail
      Nadzór nad pracą parowych kotłów węglowych oraz związanych z nimi urządzeniami i instalacjami pomocniczymi; raportowanie i przekazywanie informacji o przebiegu zmiany
      StPr/20/0835
      wynagrodzenie od od 3 000 PLN

      obsługa programu sprzedażowego, obsługa drukarki fiskalnej, obsługa klienta, przyjmowanie dostaw towaru, kontrola stanu towarów w magazynie, dbanie o porządek w miejscu pracy.
      StPr/20/0836
      wynagrodzenie od od 2 800 PLN

      Prace przy produkcji wyrobów tekstylnych; Rzetelne wykonywanie zadań i czynności, w tym, obsługa maszyn i/lub urządzenia według instrukcji oraz wytycznych przełożonego; Praca na halach produkcyjnych w systemie wielozmianowym.
      StPr/20/0831
      wynagrodzenie od od 2 600 PLN

      skub zbóż
      StPr/20/0830
      wynagrodzenie od od 3 500 PLN

      - pilnowanie aby na teren nieruchomości nie wchodziły i nie pozostawały osoby postronne, - dokonywanie obchodu terenu, sprawdzając zabezpieczenia, - obserwowanie otoczenia, pilnowanie porządku na obiekcie, w razie potrzeby wezwanie odpowiednich służb, - przekazywanie informacji o zauważonych nieprawidłowościach do administratora budynku, - prace porządkowe, odśnieżanie w porze zimowej, zamiatanie, - znajomość obsługi komputera w stopniu podstawowym, - itp.
      StPr/20/0825

      utrzymywanie czystości na wyznaczonym obiekcie
      StPr/20/0828
      wynagrodzenie od od 650 PLN

      ochrona obiektu
      StPr/20/0823
      wynagrodzenie od od 17 PLN

      Prowadzeni zajęc z przedmiotu matematyka
      StPr/20/0819

      montaż wind - praca w delegacji na terenie Polski i UE
      StPr/20/0822

      - wykonywanie instalacji sanitarnych - wykonywanie sieci wodociągowych, kanalizacji sanitarnej - montaż urządzeń grzewczych - montaż odnawialnych źródeł energii
      StPr/20/0813