Zamknij

Murarz

Miejsce pracy: 64-100 Leszno, powiat: m. Leszno, woj: wielkopolskie
Zakres obowiązków: wszelkie prace murarskie. Praca w Lesznie. Możliwość również pracy w ramach delegacji - według zleceń
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 13.01.2021
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • podstawowe
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: Mile widziane doświadczenie na ww. stanowisku, możliwość przyuczenia, chęci do pracy, dobry stan zdrowia
    Pracodawca: Przedsiębiorstwo Budowlane Perfekt Partners Sp. z o.o.
    Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
    Adres: Święciechowska 37, 64-100 Leszno, powiat: m. Leszno, woj: wielkopolskie
    Osoba do kontaktu: Paula Jarożek
    Numer telefonu: 668 366 493
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: skierowanie + CV
    Preferowane formy kontaktu: telefon, Termin: wstępnie telefonicznie
    wszelkie prace murarskie. Praca w Lesznie. Możliwość również pracy w ramach delegacji - według zleceń
    StPr/21/0019
    wynagrodzenie od od 2 800 PLN

    wszelkie prace malarskie. Praca w Lesznie. Możliwość również pracy w ramach delegacji - według zleceń
    StPr/21/0020

    montaż zbrojenia na budowie. Praca w Lesznie. Możliwość również pracy w ramach delegacji - według zleceń
    StPr/21/0021

    wykonywanie prac szalunkowych. Praca w Lesznie. Możliwość również pracy w ramach delegacji - według zleceń
    StPr/21/0022

    Wykonywanie prac murarskich, murowanie ścian, silikatów. Praca na terenie Leszna i okolic
    StPr/21/0023

    doradztwo, sprzedaż części zamiennych do ciągników i maszyn rolniczych, obsługa klienta detalicznego jaki i hurtowego, dbanie o pozytywny wizerunek firmy, kontrola i dbałość o stany magazynowe, utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami
    StPr/21/0025

    zbijanie stelaży dla mebli tapicerowanych
    StPr/21/0017

    tapicerowanie mebli z tkaniny i skóry
    StPr/21/0018

    stylizacja rzęs, henna pudrowa, depilacja pastą cukrową, umawianie klientów, utrzymanie stanowiska w czystości
    StPr/21/0014
    wynagrodzenie od od 18,3 PLN

    - nadzór i kontrola nad prawidłowym funkcjonowaniem infrastruktury wod - kan - organizacja pracy brygad wod-kan - przeprowadzanie odbiorów technicznych sieci i przyłączy wod-kan - planowanie i realizacja zleceń zewnętrznych
    StPr/21/0015