Zamknij

RUDY- List do Boga

01:13, 10.12.2019
REKLAMA
Rodzina Fogt to mama Kasia oraz trójka jej małych dzieci.Szymek Fogt urodził się z poważną wadą serca i ma też wiele innych chorób. Dzielnie się z nimi zmaga, w czym pomaga mu wiele życzliwych ludzi.
W ubiegłym roku zmarł nagle ojciec rodziny. Miał tylko 32 lata. Pani Kasia została z córeczką Julką - 5,5 lat i dwoma synkami: Bartkiem - 7 lat i Szymkiem - 4 lata. Robiła co mogła, aby całą rodziną wprowadzili się do domu, który został kupiony jeszcze przed śmiercią męża. Z pomocą bliskich i innych osób się udało. Ze szpitala wrócił też Szymek. Odetchnęli. Ale radość i spokój nie trwały długo.
Pani Kasia szybko musiała wrócić do kliniki, tym razem z córką, u której zdiagnozowano ostrą białaczkę limfoblastyczną. Synkowie zostali pod opieką dziadków, a mama i Julka walczą o życie i zdrowie dziewczynki. Do tej walki trzeba dużo cierpliwości, siły, nadziei. I wsparcia nas wszystkich...

Można też przekazywać fanty na licytację, z której dochód będzie przeznaczony dla rodziny Fogt.Jeśli ktoś chciałaby pomóc wpłacając pieniądze, to może je przelać na konto Stowarzyszenia PL18:28 2030 0045 1110 0000 0411 5990 z dopiskiem: Święta Bożego Narodzenia dla Państwa FogtAkcja potrwa do 16 grudnia.
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
Jeżeli przypadkowo znalazłeś się w tym video, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: [email protected]

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz