Zamknij
REKLAMA

Walentynki w czasie zarazy! Jak je spędzić by były wyjątkowe?

00.14, 26.01.2021 M.O. Aktualizacja: 09.59, 26.01.2021
Skomentuj Zdjęcie ilustracyjne fot. depositphotos.com
REKLAMA

Dzień Zakochanych w 2021 roku będzie wyglądał zupełnie inaczej niż dotychczas. Pandemia koronawirusa pokrzyżowała wam plany? Zobaczcie, jak romantycznie spędzić ten dzień z drugą połówką. 

14 lutego to dzień, kiedy zakochani spędzają go razem. Na przestrzeni lat Walentynki były okazją by wybrać się do kina, teatru czy restauracji. W tym roku trzeba zmodyfikować plany. 

Epidemia koronawirusa i ograniczenia z tym związane sprawiają, że możliwości są ograniczone. Nie oznacza to jednak, że nie można tego dnia zaskoczyć swojej ukochanej czy ukochanego. 

Romantyczną kolację przy świecach można zjeść w domu, a jeszcze lepiej, kiedy przygotujemy ją wspólnie. Będziecie mogli zadbać o zabawę już w kuchni, a to, co razem przygotujecie nabierze dodatkowego smaku. 

Można także zamówić jedzenie z dostawą. Wystarczy zdecydować tylko, na co mamy tego dnia ochotę. Zamówienie ulubionych dań np. kuchni włoskiej, indyjskiej czy meksykańskiej będzie już tylko formalnością. 

Kino można zrobić sobie w domu. Popularne serwisy oferują wiele nowości, a filmowy producenci coraz częściej przenoszą tam swoje kinowe premiery. Romantyczny film będzie tego dnia idealnym pomysłem. 

A może lubicie spędzać czas aktywnie? Wybierzcie się wspólnie na spacer, podczas którego będziecie mieli czas na rozmowy o wspólnej przyszłości. Możecie także pobiegać. Zadbacie wtedy o wasze zdrowie, a wspólna aktywność na pewno was zbliży. 

Warto również pochylić się nad spędzeniem wieczoru z planszówkami. Przygotujcie kilka gier, w które można grać we dwoje i pasjonujcie się wspaniałą rozgrywką. Możecie również zaprosić do siebie inną parę i wraz ze swoimi przyjaciółmi spędzić ten czas

Po męczącym dniu warto zadbać o odprężenie. Idealna wtedy będzie wspólna kąpiel. To sposób na relaks, ale także odbudowę napięcia erotycznego w związku. Zadbajcie o intymność, butelkę wina i świece.  

Wariantów jest wiele. Wszystko zależy od waszych chęci!

(M.O.)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (1)

PrzystojniakPrzystojniak

2 0

Wyjątkowy dzień walentynek można spędzić na porządkowaniu własnego gniazdka. Oczywiście nie chodzi o mycie podłóg czy zamiatanie, które mogą poczekać na inny dzień. Chodzi natomiast o porządki na szafkach i w środku. Wspólne przeglądanie rzeczy, które posiadamy i ocenianie czy jeszcze nam się przydadzą czy też już nie.

Z jednej strony chomikowanie wszystkiego, z drugiej minimalizm. A z trzeciej wyjście pośrednie. Decydowane wspólnie. Przy okazji cementujące więź przy wspólnym przekładaniu, omawianiu i wybieraniu, co wróci na półkę, a co zostanie jutro wyrzucone do kontenera na odpowiedni typ rzeczy.

Jak na przykład stare tekturowe kartony, które niepotrzebnie zajmują miejsce w mieszkaniu. Podrzeć je na małe kawałki i wyrzucić. Niech nie zaśmiecają nam widoku! 10:13, 14.02.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%