Zamknij

Pomysły na kwiatowe prezenty z pelargoniami

10.06.2021

Pomysły na kwiatowe prezenty z pelargoniami

Pelargonie nie przychodzą w pierwszej kolejności na myśl, gdy chcemy podarować komuś kwiaty. Te łatwe w pielęgnacji, kwitnące piękności są jednak wspaniałym, kwiatowym prezentem w okresie letnim. Zarówno na Dzień Ojca, dla nauczyciela na zakończenie roku szkolnego, urodziny, niedzielny brunch czy przyjęcie w ogrodzie te obficie kwitnące rośliny w żywych kolorach, wywołują uśmiech na twarzy obdarowanej osoby. Eksperci z Pelargonium for Europe prezentują wspaniałe pomysły na prezenty z pelargoniami, które można wykonać w mgnieniu oka.

Skrzynka kwiatowych obfitości

Latem ręcznie malowana, drewniana skrzynka pełna bujnie kwitnących pelargonii to ładna dekoracja i wspaniały pomysł na prezent dla miłośników ogrodów. Wygląda wyjątkowo efektownie, jeśli kwiaty są kolorystycznie dobrane do drewnianej skrzynki. Warto coś miłego napisać, żeby nadać całości osobisty charakter!

Uwaga: ta odmiana pelargonii będzie odpowiednia również dla osób, które nie mają ogrodu ani miejsca na zewnątrz, ponieważ pierwotnie była uprawiana jako roślina pokojowa. Miłośnicy gotowania pokochają pelargonie pachnące o zapachu róży czy cytryny, które mają zastosowanie kulinarne.

Pelargonie w torbie lub koszyku

Pojedyncza pelargonia w zwykłej, papierowej torebce z odręcznym napisem to prosty i pomysłowy sposób, aby komuś za coś podziękować. Pelargonie w ozdobionych, papierowych torebkach świetnie sprawdzą się również jako pamiątka lub upominek pożegnalny dla gości.

Kwitnące pelargonie, papierowe torby, sznurek jutowy i odrobina białej farby to wszystko, aby stworzyć te urocze prezenty, które z pewnością wywołają uśmiech na twarzy obdarowanych.

Ozdobny kosz wypełniony kolorowymi, kwitnącymi pelargoniami to również wspaniała alternatywa dla bukietu, który zachwyci nie tylko właścicieli ogrodów czy balkonów.

Pomysł na Dzień Ojca

Serce wykonane z różnokolorowych kwiatów pelargonii to piękny symbol miłości!

Więcej zdjęć oraz informacji na temat pelargonii znajduje się na stronie www.pelargoniumforeurope.com


komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz