Zamknij

Praca dla cukiernika i piekarza

08:00, 14.09.2022 artykuł sponsorowany Aktualizacja: 08:02, 14.09.2022

Cukiernia Nowaczyński szuka cukiernika lub piekarza na stanowisko cukiernik piecowy lub pomocnik cukiernika.

zakres obowiązków:
- produkcja oraz wypiek ciast i ciastek
- organizacja własnego stanowiska pracy
- dbanie o jakość produktów
- mile widziana umiejętność zarządzania zespołem
- praca w systemie dwuzmianowym 6-14 oraz 21-5

wymagania:
- umiejętność pracy w zespole
- doświadczenie na podobnym stanowisku (możliwość douczenia)
- dobra organizacja pracy własnej
- samodzielność w pracy

oferujemy:
- umowa o pracę na czas nieokreślony
- rabaty pracownicze
- stabilną pracę w cukierni o ugruntowanej pozycji na rynku

O nas
Cukiernia Nowaczyński to rodzinna firma z wieloletnią tradycją, sięgającą 1986 roku. Zajmujemy się wypiekami od pysznych pączków po torty na przeróżne okazje w oparciu o najwyższej jakości składniki.
Zainteresowanych kandydatów prosimy o kontakt pod nr. tel. 726 624 080

(artykuł sponsorowany)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
0%