Wiadomości

Zamknij

Po Rowie Śląskim

22:24, 18.03.2012

Kilkunastu kajakarzy z Góry i Leszna ze stowarzyszenia Sezesko spędziło w niedzielę kilka godzin na Rowie Śląskim.

O tej porze roku panują wymarzone warunki do uprawiania kajakarstwa, gdyż woda posiada bardzo wysoki stan. Niestety przy jazie w Nowej Wiosce, blisko kresu spływu psikusa kajakarzom spłatały bobry rzucając na wodę pokaźnych rozmiarów kłodę.

Do tradycyjnej wyprawy z Rydzyny do Wyszanowa szykuje się Grzegorz Lorek z grupą uczniów i studentów. 30 kwietnia zwodują kajaki nieopodal zamku rydzyńskiego już o 4 rano. Najpierw popłyną Rowem Polskim, potem Rowem Śląskim i Baryczą aż do ujścia tej rzeki do Odry.

(JAC) fot. (JAC)

Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu leszno24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%