Wiadomości

Zamknij

Drobnin na festynie kibicował polskiej drużynie (zdjęcia)

22:37, 10.06.2012

Jutro drugi mecz Polaków na Euro 2012. Tym razem z Rosją. My przypominamy, jak kibicowaliśmy naszej drużynie w piątek, podczas pojedynku z Grecją. Mieszkańcy Drobnina w gminie Krzemieniewo dopingowali Biało-Czerwonych na festynie.

Zabawę zorganizowała Rada Sołecka i sołtys wsi Marek Garbacz. Odbyła się ona na terenie przy placu zabaw. Wiele atrakcji czekało na najmłodszych mieszkańców miejscowości. Mogli do woli szaleć na dmuchanych budowlach. Starsi z niecierpliwością czekali na mecz, a kiedy się rozpoczął, razem kibicowali Naszym.

Festyn zakończyła zabawa taneczna.

lm, Fot. M. Garbacz 

Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu leszno24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%