Niewiele osób przyszło w środę do Mobilnej Strefy Kibica, która rozbiła się za stadionem żużlowym w Lesznie. Podczas obu meczy świeciła ona pustkami.
Mobilne Strefy Kibica jeżdżą po całej Polsce. Codziennie są w innym mieście.
W Lesznie Strefa była w środę. Czynna była od godz. 15. Na wielkim ekranie na ciężarówce obejrzeć można było mecze Danii z Portugalią oraz Holandii z Niemcami, ale zainteresowanie nimi było znikome. Kto wie, może gdyby Strefa była dzień wcześniej, podczas meczu Polska-Rosja, więcej leszczynian skorzystałoby z tej propozycji.
lm, Fot. E. Baldys
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu leszno24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz