Ponad osiemdziesięciu gości bawiło się w piątek w lokalu firmy Specjał w Przybyszewie. Samych maturzystów było trzydziestu dwóch.
W szkole są dwie klasy maturalne, ale kształcące w trzech zawodach - technik informatyk, technik elektronik oraz technik mechatronik. Większość uczniów to panowie, panie w tych klasach stanowią mniejszość.
Jak nakazuje tradycja, podczas studniówki uczniowie odtańczyli poloneza, a w ramach części artystycznej został zaprezentowany taniec rozrywkowy dla pań.
Tekst i fot. (luk)
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu leszno24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz