Wiadomości

Zamknij

Festiwal nad jeziorem (zdjęcia)

10:39, 17.08.2014

Propagowanie wypoczyneku w zgodzie z naturą, to jedno z zamierzeń zorganizowanego już po raz drugi Ekologicznego Festiwalu Muzyki i Wody BoszkowoFest. Impreza odbywała się w piątek i sobotę na plaży ośrodka Sadyba I w Boszkowie.

Organizatorzy festiwalu, członkowie Stowarzyszenia Przyjaciół Boszkowa starają się uatrakcyjnić nim sierpniowy weekend, kiedy nad Jeziorem Dominickim sezon zaczyna już powoli przygasać. Prócz muzyki przygotowali dla publiczności sporo konkursów, zabaw i pokazów, a dla wodniaków kolejną edycję regat Julita Cup.
 (JAC) fot. (JAC)

Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu leszno24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%