Wiadomości

Zamknij

Pyszne wypieki w cieniu wiatraka (zdjęcia)

22:32, 30.08.2014

Placek ze słonecznikiem zwycieżył w zorganizowanym w ramach Dnia Wiatraka konkursie na najsmaczniejszy wyrób. Goście, którzy przyszli na imprezę przy "Józefie", mogli nie tylko skosztowac pyszności, ale też dobrze się zabawić.

Wystawiały się koła gospodyń wiejskich z Lasotek i Kłody, a także Warsztaty Terapii Zajęciowej działające przy Stowarzyszeniu "Pro-Activ" w Rydzynie. Dorośli interesowali się produktami pszczelarskimi czy lepieniem z gliny różnych naczyń. Dzieci do woli rysowały na trawie albo specjalnie przygotowanych sztalugach.

Podczas imprezy odbył sie konkurs na najsmaczniejszy wypiek - zwyciężyła Natalia Serwicka z Lasotek, która zaprezentowała placek ze słonecznikiem.

Gwiazdą wieczoru był zespół Lombard.

Tekst i fot. (luk)

Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu leszno24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%