Wiadomości

Zamknij

Mikołajki PCPR (zdjęcia)

20:26, 09.12.2014

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Lesznie było organizatorem Mikołajek, które odbyły się w Długich Starych. Uczestniczyło w nich 35 rodzin zastępczych z powiatu leszczyńskiego.

Na sali wiejskiej w Długich Starych bawiło się wspólnie 130 osób, w tym 90 dzieci w różnym wieku.

Na początku serdeczne życzenia wesołej zabawy przekazali: Robert Kasperczak, wicestarosta powiatu leszczyńskiego i Emilia Konieczna, kierownik PCPR w Lesznie.

W oczekiwaniu na przybycie Mikołaja dzieci oprócz tańca rywalizowały w różnych konkurencjach oraz wspólnie z pracownikami PCPR wykonywały ozdoby świąteczne, stroiki i zabawki na choinkę.

Podczas kolejnego bloku tanecznego niespodziewanie na sali pojawił się Mikołaj, który powitany został gromkimi oklaskami. Obdarował on wszystkie dzieci słodką świąteczną paczką.

Panie z Koła Emerytów i Rencistów w  Święciechowie przygotowały wspaniałe domowe potrawy, a Beata i Jan Budzyńscy sprawili, że przed zakończeniem imprezy z sufitu spadł deszcz kolorowych baloników.

Organizatorzy za naszym pośrednictwem dziękują sponsorom za pyszne ciasto i wyroby cukiernicze oraz pomoc w przygotowaniu udanej mikołajkowej zabawy.

ed fot. E. Baldys

Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu leszno24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%