Nieczęsto na stadionie Smoczyka w Lesznie można zobaczyć taką widownię, jaką zgromadził koncert inaugurujący Dni Leszna 2015.
Przed 12-tysięczną publicznością wystąpili laureaci Konkursu Talentów "Rozwiń Skrzydła", Mrozu i gwiazda wieczoru Maryla Rodowicz.
Artystka zaśpiewała piosenki, przy których bawi się już trzecie pokolenie Polaków. Przykładem takich przebojów mogą być utwory "Małgośka", "Kolorowe jarmarki", czy "Niech żyje bal", które śpiewała wspólnie z nią cała widownia.
Do zaśpiewania "Dziś prawdziwych cyganów już nie ma" poprosiła dwie osoby z widowni. Osobisty urok i namowa Maryli sprawił, żę pan zgodził się towarzyszyć jej na scenie rozebrany do... pasa.
Po ostatniej piosence "Ale to już było" widownia domagała się bisów, które piosenkarka spełniła, wykonując między innymi przebój "Szlaban".
Tekst i fot. ed
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu leszno24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz