Na duktach nadleśnictwa Karczma Borowa w sobotę przed południem pojawili się uczestnicy VI Eko Biegów Sporting Maraton Leszno. Było upalnie, ale wszyscy byli szczęśliwi, że mogli wystartować w perfekcyjnie przygotowanej imprezie.
Biegacze nie spuszczają pary. O godz. 21 wielu z nich wróci na polanę w Karczmie Borowej, bo w nocnej scenerii przeprowadzony zostanie setny Parkrun Leszno. Do przebiegnięcia tylko 5 kilometrów, a później miła biesiada. Atmosfera w dużej mierze zależna będzie od pomysłowości uczestników.
(JAC), fot. (JAC)
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu leszno24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz