Po zimowej przerwie, ponad 5 tysięcy kibiców zjawiło się na leszczyńskim Smoczyku, by dopingować zawodników Fogo Unii Leszno w meczu sparingowym z GKM Grudziąc. Nasz foteroporter uwieczniał nie tylko to, co się działo w parkingu i na torze, ale również na trybunach.
Wielu kibiców zjawiło się przed stadionem na długo przed otwarciem jego bram. Z szalikami na ramionach, w czapeczkach i w bluzach z logo swojego ukochanego klubu.
Piękna wiosenna pogoda i symboliczna cena biletu sprawła, że na widowni zasiadło więcej widzów niż na niejednym ligowym meczu. Sportowe widowisko oglądały całe rodziny. Co niektóre panie dały się namówić na żużel po raz pierwszy. One szczególnie spontaniczne reagowały na to, co się działo na torze, co widać na zdjęciach.
Miłego i cierpliwego szukania siebie na naszych fotkach!
ed, fot. E.Baldys
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu leszno24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz