Ponad 11 tysięcy tulipanów można podziwiać na leszczyńskich skwerach, rondach, przy ulicach i w parkach. Czyje imiona noszą kwiaty? Będziecie zdziwieni.
Miasto ozdabiają tulipany o nazwie: Jan Paweł II, Irena Sendlerowa, Piękna Polka, Maria Kaczyńska, Polonia, Anna Komorowska, Jolanta Kwaśniewska i Aleksander Kwaśniewski.
Niestety żywot tych bajecznie kolorowych kwiatów jest bardzo krótki. Dlatego zachęcamy w czasie długiego weekendu na spacer, by zobaczyć jak pięknie kwitnie miasto.
ed, fot. E. Baldys
1 0
Jak to możliwe?
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu leszno24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz