Walczyli o taaaką rybę! Nagrody ufundował radny gminy Krzemieniewo (zdjęcia)

10:56, 18.08.2019 md, Fot. D. Marciniak Aktualizacja: 08:21, 21.08.2019

W sobotę, 17 sierpnia, Sekcja Wędkarska Kociugi zorganizowała kolejne zawody wędkarskie z cyklu Grand Prix, w ramach którego odbywa się 5 turniejów.

Kilkunastu uczestników już od wczesnych godzin rannych na pawłowickim stawie "Wyspa" rywalizowało o puchary ufundowane przez radnego Michała Michalskiego.

W kategorii seniorskiej zwyciężył tym razem Mikołaj Adamczak (4,89 kg). Tuż za nim na podium uplasowali się Wojciech Płocharczyk (4,87 kg) i Wiesław Matuszewski (4,69 kg). W kategorii juniorskiej pierwsze miejsce zajął Adam Więckowiak.

Najlepsi otrzymali puchary i dyplomy. Na wszystkich uczestników czekała też pyszna kiełbaska, której walory smakowe mogły sprostać najbardziej wybrednym gustom. O nagrody i poczęstunek zadbał radny Michał Michalski.

Przed wędkarzami pozostały już tylko ostatnie, wrześniowe zawody, w których czeka ich walka o Puchar Prezesa Sekcji Bronisława Heinze.

Wszystkich uczestników zawodów pokażemy w najbliższym wydaniu "ABC".