Zamknij
REKLAMA

Samorządowa lekcja w Szkole Podstawowej nr 9. O co młodzież pytała prezydenta? (zdjęcia)

14:14, 28.11.2019 | P.P, fot. P. Piotrowski
Skomentuj
REKLAMA

W czwartek 28 listopada prezydent Łukasz Borowiak odwiedził Szkołę Podstawową nr 9 w Lesznie. Uczniowie klasy 8b mieli okazję zadać prezydentowi pytania, na które odpowiadał bardzo otwarcie.

Spotkanie miało luźny charakter. Prezydent Łukasz Borowiak sam zaproponował uczniom, aby zadawali pytania z różnych dziedzin. Padło ich w czasie spotkania kilka i były naprawdę ciekawe. Młodzież z SP 9 przede wszystkim interesowało, czy praca na takim stanowisku jest mocno stresująca, jaka była droga do zostania prezydentem oraz kim Łukasz Borowiak chciał zostać, gdy sam był w wieku szkolnym.

Dyrektor SP 9 wraz z jedną z nauczycielek podziękowały za wizytę i namawiały do kolejnych takich spotkań. Młodzież słuchała historii prezydenta z zaciekawieniem, a każda jego wypowiedź rodziła u młodych kolejne pytania.

- Odwiedziła nas najważniejsza osoba w Lesznie i podeszła do uczniów w bardzo życzliwy i żartobliwy sposób. Młodzież ceni sobie takie spotkania. Tematy polityczne nie są dla uczniów w tym wieku proste, ale stają się ciekawe jeśli osoba prezentująca jest otwarta i podchodzi do nich na luzie - powiedziała Dorota Cegielska, dyrektor Szkoły Podstawowej nr 9.

(P.P, fot. P. Piotrowski)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (3)

OlekOlek

8 1

To jest nieudolna próba ocieplenia wizerunku Borowiaka. 19:44, 28.11.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

NIKUSNIKUS

5 1

Za jakie pieniądze kupił przychylność tego portalu , i skąd wziął informacje że przejazd kolejowy koło ronda na zatorzu ma być otwarty w połowie grudnia jak PKP zaprzeczyło by takie informacje mu dawało. 12:16, 29.11.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

PepePepe

0 0

A pytali się dlaczego rodzice muszą płacić tak wysokie rachunki za wywóz śmieci 17:21, 04.12.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA