Zamknij

Sezon 2026 otwarty! Pierwszy trening żużlowców Fogo Unii Leszno (zdjęcia)

(ceg). Fot. autor, J. Witczak 15:22, 12.03.2026 Aktualizacja: 15:28, 12.03.2026
Skomentuj Sezon 2026 otwarty!  Pierwszy trening żużlowców Fogo Unii Leszno (zdjęcia)

W czwartek, 12 marca, zawarczały wreszcie motocykle na Stadionie im. Alfreda Smoczyka. Żużlowcy Fogo Unii Leszno po raz pierwszy w tym sezonie trenowali na swoim torze.

Stadion był już w gotowości od kilku dni. Potrzebna była tylko homologacja na dmuchane bandy, które zostały niedawno zamontowane.

Niektórzy zawodnicy już wcześniej mieli kontakt z torem, tyle że jeszcze nie tym leszczyńskim. Grzegorz Zengota kręcił kółka w słoweńskim Krsko, a Piotr Pawlicki skorzystał z gościnności Włókniarza Częstochowa.

W czwartkowe, wczesne popołudnie, żużlowcy mogli już wyjechać na swój tor. W inauguracyjnych zajęciach wzięli udział wszyscy zawodnicy ekstraligowego zespołu: Janusz Kołodziej, Piotr Pawlicki, Grzegorz Zengota, Ben Cook, Keynan Rew, Nazar Parnitskyi i Kacper Mania.

Tor wygląda bardzo dobrze. Wiadomo, że wszyscy czekaliśmy na ten moment, by wspólnie potrenować już u siebie. Głód jazdy po zimie jest zawsze ogromny. Wreszcie robimy to co kochamy - wyznał Kacper Mania, w którego boksie będzie w tym sezonie Damian Baliński.

W piątek również odbędzie się trening. Start o godzinie 14.

[FOTORELACJA]12112[/FOTORELACJA]

[ZT]84293[/ZT]

[ZT]84260[/ZT]

[ZT]84266[/ZT]

 

((ceg). Fot. autor, J. Witczak)
Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu leszno24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%