Zamknij

100 serc na 100-lecie powrotu Leszna do macierzy (zdjęcia)

11:28, 14.01.2020 | P.P, fot. P. Piotrowski
REKLAMA
Skomentuj

Stowarzyszenie "Wygraj Siebie" zorganizowało świetną akcję. Jego członkowie uszyli 100 sztuk biało-czerwonych poduszek w kształcie serc. Inicjatywa powstała z okazji 100. rocznicy powrotu Leszna do macierzy.

W zeszłym roku stowarzyszenie szyło poduszki wspomagające rehabilitację kobiet po mastektomii.  Teraz były to poduszki-serca, biało-czerwone, które wolontariusze "Wygraj Siebie" wspólnie z prezydentem Łukaszem Borowiakiem rozdawali we wtorek w centrum miasta. Poduszek było 100 na 100-lecia powrotu Leszna do macierzy.

- Zainteresowanie poduszkami jest spore. Ludzie na ulicy pytali mnie gdzie można taką poduszkę kupić. Dzwonili nawet w tej sprawie. Takie poduszki rozdajemy za darmo, a ich ilość jest mocno ograniczona. Kolejne rozdanie nastąpi w czwartek, 16 stycznia o godz. 15 w Stacji Biznes przy ul. Słowiańskiej - poinformowała Teresa Rękosiewicz, prezeska stowarzyszenia "Wygraj Siebie".

W spotkaniu z prezydentem pod siedzibą stowarzyszenia uczestniczyły również dzieci z Ośrodka Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczego im. Piotrusia Pana z ul. Starozamkowej w Lesznie. 

[ZT]44945[/ZT]

 

(P.P, fot. P. Piotrowski)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© leszno24.pl | Prawa zastrzeżone