Sport

Zamknij

Remis w Lesznie na zakończenie rozgrywek wielkopolskiej IV ligi

Tekst i fot. D. Cegielski 16:21, 13.06.2026 Aktualizacja: 19:59, 13.06.2026
Skomentuj Remis w Lesznie na zakończenie rozgrywek IV ligi

Piłkarze KP Polonia 1912 Leszno rozegrali w sobotę ostatni w tym sezonie mecz w wielkopolskiej IV lidze. Podejmowali Polonię Golina.

Leszczynianie już wcześniej zapewnili sobie pozostanie na tym poziomie rozgrywek, więc ostatecznie nie musieli się denerwować o wynik sobotniej konfrontacji. Tę lepiej rozpoczęli goście, którzy prowadzili. Tuż przed przerwą poloniści doprowadzili do remisu, po rzucie karnym, który wykorzystał Skrzypczak.

Po zmianie stron rywale podwyższyli na 2:1, a gospodarze odpowiedzieli golem Wolkiewicza. W 86. minucie nasi piłkarze stracili trzecią bramkę, jednak znów potrafili na to odpowiedzieć. Wynik spotkania ustalił tuż przed końcem spotkania Borowiec. Mecz zakończył się zatem wynikiem 3:3 i podziałem punktów.

::news{"type":"see-also","item":"87731"}

::news{"type":"see-also","item":"87677"}

 

(Tekst i fot. D. Cegielski)
Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu leszno24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%