Zamknij

Po uroczystym apelu, zorganizowano quiz dla dzieci (zdjęcia)

13:12, 17.01.2020 | P.P, fot. P. Piotrowski
REKLAMA
Skomentuj

Uczniowie klas 3d, 3e i 3f ze Szkoły Podstawowej nr 7 w Lesznie wzięli udział w uroczystym apelu. Miał on bardzo patriotyczny charakter.

Wszystkie dzieci z występujących na scenie klas, były zaangażowane w część artystyczną. Niektóre recytowały wiersze, a inne tańczyły. Widzami byli uczniowie klas pierwszych i drugich oraz pozostałych klas trzecich. 

Dzieci śpiewały pieśni patriotyczne, hymn Polski oraz hymn Szkoły Podstawowej nr 7. 

- Klasy, które zaprezentowały program artystyczny, od września do listopada ubiegłego roku realizowały projekt zatytułowany "Jak to z powrotem Leszna do Macierzy było?". Nawiązaliśmy współpracę m. in. z muzeum, archiwum państwowym i biblioteką miejską. Dla dzieci zorganizowano w ramach projektu prezentacje oraz zwiedzanie wystaw dotyczących historii wyzwolenia i okresu międzywojennego naszego regionu - powiedziała Teresa Świętek, wychowawczyni klasy 3f. Oprócz niej apel przygotowywały panie Małgorzata Foralewska i Jolanta Adamczak-Matyla.

Po apelu na dzieci czekała niespodzianka. Przeprowadzono quiz z pytaniami dla widowni, a w nagrodę za poprawne odpowiedzi rozdawano słodycze. Dzieci były bardzo aktywne i pokazały tym samym, że w czasie apelu przyswoiły dużo informacji na temat Leszna.

(P.P, fot. P. Piotrowski)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© leszno24.pl | Prawa zastrzeżone