Zamknij
REKLAMA

Zespół Szkół Ogólnokształcących we Włoszakowicach podpisał porozumienie z renomowaną uczelnią

11:25, 27.06.2020 | JAC. fot. archiwum szkoły
Skomentuj
REKLAMA

Jarosław Zielonka, dyrektor włoszakowickiego Zespołu Szkół Ogólnokształcących, jest byłym zawodowym żołnierzem, dlatego w działalności placówki jest coraz więcej elementów wojskowości.

W ubiegłym roku szkoła podpisała umowę o współpracy z 4. Zielonogórskim Pułkiem Przeciwlotniczym, a w środę, 24 czerwca podobne porozumienie zawarła z Wojskową Akademią Techniczną im. Jarosława Dąbrowskiego w Warszawie. Do stolicy dyrektor Jarosław Zielonka pojechał wraz z wójtem Robertem Kasperczakiem i nauczycielem Mirosławem Marciniakiem.

Można mieć nadzieję, że wśród absolwentów włoszakowickiego liceum będą rekrutować się studenci warszawskiej WAT.


 

(JAC. fot. archiwum szkoły)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA