Zamknij
REKLAMA

Melex wystawiony na licytację! W ważnym celu. To maleństwo gwarantuje moc wrażeń - zachwala właściciel (zdjęcia)

12:42, 28.06.2020 | lm, Fot. Facebook
Skomentuj
REKLAMA

Henryk Maćkowiak sprzedaje swojego melexa. Licytacja właśnie ruszyła, a cały dochód będzie przeznaczony na Warsztaty Terapii Zajęciowej tworzone przez Stowarzyszenie Nasz Dom Nasz Świat. Placówka powstaje w Zaborowie, w obiekcie dawnej Szkoły Podstawowej nr 4 na Rynku Zaborowskim. Remont właśnie trwa.

- Kochani! Nadeszła wielka chwila! - napisał pan Henryk na facebooku. - W ramach wsparcia dla powstających Warsztatów Terapii Zajęciowej w Lesznie postanowiłem oddać w ręce prawdziwego fana i miłośnika z dobrym sercem swojego ukochanego Melexa! To maleństwo jest ciche jak mysz pod miotłą, a mimo to gwarantuje moc wrażeń! Jeździ, a raczej pędzi jak gepard! Ubezpieczenie obowiązuje do końca lipca br. Ponadto posiadam ładowarkę do baterii. Na to maleństwo mogłem liczyć przy wielu okazjach: piknikach, spotkaniach, zjazdach i wycieczkach! Serdecznie polecam!

Zainteresowani kupnem mogą swoje oferty pisać w komentarzach na profilu facebookowym pana Henryka.

Cena wywoławcza auta to 2000 zł. Licytacja trwa do północy 7 lipca. Więcej informacji pod nr tel. właściciela 504 489 114.

Pan Henryk już zapowiada, że kolejnym pojazdem, jaki wystawi na sprzedaż będzie fiat 126p.

 

(lm, Fot. Facebook)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA