Zamknij
REKLAMA

Podziękowania, gratulacje i głosowania. Na czele koła bez zmian. Prezes pozostał ten sam (zdjęcia)

05:36, 29.06.2020 | jrs, Fot. J. Rutecka-Siadek
Skomentuj
REKLAMA

Leszczyńskie Koło Polskiego Związku Filatelistów jest po walnym zebraniu sprawozdawczo-wyborczym. Prezesem pozostał Lech Woźny.

Spotkanie zaczęło się od wręczenia upominków, a co filatelistom może sprawić największą radość, jeśli nie znaczki. Lech Woźny członkom koła przekazał pamiątkowe foldery Poczty Polskiej „160 lat polskiego znaczka pocztowego”, ale szczególne podziękowania za aktywność otrzymał Tadeusz Posikata, któremu prezes wręczył folder „100. rocznica odzyskania przez Polskę Niepodległości” i Sławomir Tomków, który został obdarowany folderem „460 lat Poczty Polskiej”.

Obecny na spotkaniu Maciej Kandulski, prezes Zarządu Okręgu Wielkopolskiego PZF w Poznaniu pogratulował leszczyńskim filatelistom działalności i podziękował ustępującemu zarządowi za aktywność i zaangażowanie w XXII Ogólnopolskiej Wystawie Filatelistycznej Poznań 2018 roku organizując pocztę balonową.

Zebranie było podsumowaniem 4-letniej kadencji zarządu koła, która trwała od 2016 do 2020 roku. Zarząd i prezes uzyskali absolutorium.

Potem odbyło się głosowanie. Członkowie zebrania głosując wyrazili zdanie, że zmian na stanowisku prezesa nie chcą. Tak więc na czele Koła PZF pozostał Lech Woźny.

Skarbnikiem jest Tadeusz Posikata, sekretarzem Sławomir Tomków. Do komisji rewizyjnej zostali wybrani jako przewodniczący Jerzy Reich, a członkami Ryszard Sobkowiak i Kazimierz Kucharzak. Leszno na Zjeździe Okręgu Wielkopolskiego PZF w Poznaniu reprezentować będą L. Woźny i T. Posikata.

Spotkanie odbyło się w sali Klubu Obok.

(jrs, Fot. J. Rutecka-Siadek)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA