Zamknij
REKLAMA

To rysunek Darii będzie promował nową akcję w Lesznie

08:50, 30.06.2020 | lm, Fot. L. Matuszewska
Skomentuj
REKLAMA

W Lesznie rusza akcja "Rodzina zastępcza - powołanie, które niesie miłość". Jej celem jest promowanie rodzicielstwa zastępczego i znalezienie osób i rodzin, które podejmą się trudu wychowania obcych dzieci. Potrzeby są ogromne. Dzieci, które w biologicznych domach nie znalazły miłości, nie mają właściwej opieki, poczucia bezpieczeństwa i dobrych wzorców jest coraz więcej.

Akcję "Rodzina zastępcza - powołanie, które niesie miłość" organizują Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie i Organizator Pieczy Zastępczej w Lesznie. "ABC" i leszno24.pl patronują inicjatywie.

W poniedziałek rozstrzygnięto konkurs plastyczny, podczas którego wybrano pracę, która znalazła się na plakacie i będzie na innych materiałach promujących kampanię. W konkursie wzięło udział 28 dzieci. Wygrał rysunek 15-letniej Darii. 

Na wręczeniu wyróżnień i nagrodzeniu autorów najlepszych prac, które odbyło się w Stacji Biznes, obecny był prezydent Łukasz Borowiak, patron honorowy akcji. 

A to plakat akcji. O kolejnych wydarzeniach będziemy informować na bieżąco.

 

(lm, Fot. L. Matuszewska)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA