Zamknij
REKLAMA

Koronawirus w największej firmie w Gostyniu. Sanepid wydał oświadczenie!

13:11, 04.07.2020 | lm, Fot. pixabay
Skomentuj
REKLAMA

W ostatnim czasie wzrosła liczba osób zakażonych koronawirusem w powiecie gostyńskim. Na sobotę, 4 lipca potwierdzonych przypadków jest 15. Rano Wielkopolski Urząd Wojewódzki poinformował o nowym zakażonym. To 45-letni mężczyzna. Jak się okazuje jest pracownikiem największej firmy w Gostyniu. 

Gostyńska Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna wydała komunikat dotyczący tego właśnie przypadku zakażenia. Sanepid podaje, z jakiej firmy jest mężczyzna, gdzie przebywa obecnie i jakie kroki służby sanitarne oraz władze przedsiębiorstwa podjęły, w związku z potwierdzeniem koronawirisa u pracownika. Oto jest treść:

Dzisiejszy przypadek wskazany w statystykach Urzędu Wojewódzkiego dotyczy pracownika firmy Mann Hummel. Osoba ta pracowała w magazynie surowców. Obecnie przebywa w izolacji domowej. Zgodnie z otrzymanymi informacjami zakażony pracuje w miejscu ze stosunkowo niewielka liczbą współpracowników, a tym samym małą liczba bezpośrednich kontaktów. Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Gostyniu wraz z przedstawicielami firmy ustalił osoby z bezpośredniego kontaktu, jest również w stałym kontakcie i prowadzi postępowanie zgodnie z procedurami.

W powiecie gostyńskim jest 15 potwierdzonych przypadków zakażenia, w tym jedna przebywa w szpitalu. 140 osób jest na kwarantannie.

(lm, Fot. pixabay)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (2)

SmokSmok

7 0

Pół Leszna nie ma cieplej wody dzięki planowanej konserwacji sieci ciepłowniczej. W 2020 roku Leszno jest jedynym miastem gdzie świadomie wyłącza się ciepłą wodę na 10 dni. W ciągu tych 10 dni koronawirus będzie w okolicy jak zaraza. Kto odpowie? Prezydent miasta? Mpec? Kto pozbawił ludzi podstawowej higieny w stanie epidemii?? Podobno jest już zawiadomienie w odpowiedniej instytucji... 20:57, 04.07.2020

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

ArasAras

1 0

Zimna woda zdrowia doda :) 16:07, 05.07.2020