Market Lidl przy ulicy Mickiewicza w Lesznie zostanie zamknięty. Sobota, 17 kwietnia będzie ostatnim dniem, kiedy sklep będzie czynny. Dlatego zaplanowano wyprzedaż. Towary będzie można kupić znacznie taniej niż zwykle.
Powodem zamknięcia Lidla jest jego rozbudowa. Market po przebudowie będzie zdecydowanie większy niż do tej pory.
Nie udało nam się dowiedzieć, kiedy inwestycja się zakończy i kiedy stary-nowy Lidl przy Mickiewicza będzie gotowy.
Przypominamy, że niedawno przy markecie zbudowano nową drogę, która łączy ulicę Mickiewicza z Ostroroga. Dzięki temu powstał wygodny dojazd do Lidla, a także dodatkowe miejsca parkingowe przy nowej ulicy.
[ZT]49279[/ZT]
Haha01:53, 17.04.2021
To już wiadomo co tam się będzie działo , i limity osób nieważne i Covid już nie straszny, ważne że promocje i się można będzie obłowić
Kl04:15, 17.04.2021
Oj będzie się działo covid będzie głównym gościem
m10:27, 19.04.2021
remont potrwa 2 tygodnie, na tyle wydawali karty rabatowe 5% na zakupy w innych sklepach w mieście
2 3
Wyłącz TV włącz myślenie, zmianipulowany człowieku
1 1
Do Alan szkoda słów na takich jak ty, jedyny sposób unikać ...