Zamknij
REKLAMA

Wielkie wyprzedaże w Tesco w Gostyniu. Spieszcie się, bo market niebawem zostanie zamknięty

18:46, 10.06.2021 | Materiał gostyn24.pl
Skomentuj
REKLAMA

Akcja czyszczenia półek i wyprzedaży wszystkiego, co tylko da, wystartowała w gostyńskim Tesco. Komunikaty biją po oczach, podobnie jak informacje, że sklep wkrótce zostanie zamknięty. Według nieoficjalnych informacji w miejscu tym, oprócz Netto, powstanie też inny duży sklep.

O tym, że gostyńskie Tesco zostanie zamknięte, informowaliśmy już kilka miesięcy temu, po tym jak ponad 300 podobnych obiektów, przejął właściciel sieci Netto. Wartość transakcji, którą sfinalizowano w marcu 2021 roku opiewała na 900 mln zł.  Rebranding ruszył na początku kwietnia i wiele wskazuje na to, że niebawem dotknie również sklep w Gostyniu.

Dziś w gostyńskim Tesco ruszyła wielka wyprzedaż. Podjeżdżając na parking, uwagę zwracają wyraziste plakaty informujące o zamknięciu placówki i zachęcające do zakupów. Kupić można dosłownie wszystko, również wyposażenie sklepu. Więcej informacji można uzyskać u menedżera. 

Sklep zostanie ostatecznie zamknięty 15 lipca. Po tym terminie ruszy przebudowa. Czego się spodziewać? Według nieoficjalnych na razie informacji w obiekcie oprócz Netto docelowo powstanie drugi sklep. Kto zostanie sąsiadem Netto? O tym przekonamy się zapewne niebawem.

 

(Materiał gostyn24.pl)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%