Zamknij
REKLAMA

Rusza montaż sekundników. Mogą być utrudnienia na ważnej ulicy w Lesznie

08:26, 13.10.2021 | lm, Fot. L. Matuszewska
Skomentuj
REKLAMA

Najpewniej w czwartek, 14 października rozpocznie się montaż sekundników na drodze krajowej nr 12 w granicach Leszna.

Pierwsze prace wykonywane będą na skrzyżowaniu dwunastki z ul. Grunwaldzką, a potem przesuwać się będą w kierunku Wiaduktu im. Stefana "Grota" Roweckiego.

Jeśli warunki atmosferyczne będą sprzyjające, to montaż sekundników na drodze krajowej nr 12 powinien zakończyć się do 24 października. Prace prowadzone będą z wysięgnika i wiązać się będą z miejscowymi utrudnieniami w ruchu. Wykonawca zadba o odpowiednie oznakowanie, a także koordynację ruchu podczas wykonywania robót.

Apelujemy do kierowców o ostrożność i stosowanie się do oznakowania.

Przypominamy, że zadanie realizowane jest w ramach Budżetu Obywatelskiego, a urządzenia odmierzające czas pojawią się na wszystkich skrzyżowaniach DK12 z innymi ulicami.

Na koniec października planowany jest również montaż sekundników na drodze wojewódzkiej nr 309 (dawana droga krajowa nr 5) i na skrzyżowaniu Alei Zygmunta Krasińskiego z ul. Karola Marcinkowskiego. To również zadanie zgłoszone do Budżetu Obywatelskiego. Jego realizacja powinna zakończy się w pierwszej połowie listopada.

[ZT]50046[/ZT]

 

(lm, Fot. L. Matuszewska)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

PawełPaweł

2 0

Miasto brnie w przestarzałe technologie. Jak wymieniać sygnalizatory to sygnalizację na kamery badające natężenie ruchu. 21:33, 13.10.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%