Już w najbliższy piątek, 19 czerwca swój kolejny mecz w PGE Ekstralidze rozegrają żużlowcy Fogo Unii Leszno. Tym razem zmierzą się w Częstochowie z Włókniarzem.
Zdecydowanym faworytem tej potyczki będzie Unia, która po ostatniej wygranej u siebie z Pres Grupą Developerską Toruń awansowała na fotel wicelidera. Częstochowianie nie zdołali wygrać w tym sezonie jeszcze żadnego spotkania.
1. Keynan Rew
2. Janusz Kołodziej
3. Ben Cook
4. Grzegorz Zengota
5. Piotr Pawlicki
6. Nazar Parnitskyi
7. Filip Gano
Mecz pod Jasną Górą rozpocznie się o godzinie 18.
::news{"type":"see-also","item":"87800"}
::news{"type":"see-also","item":"87794"}
::news{"type":"see-also","item":"87791"}
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu leszno24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz