Zamknij
REKLAMA

Strażnicy miejscy mówią dzieciom: Kask jest cool (zdjęcia)

12:40, 20.05.2022 | JAC fot. Archiwum SM Leszno
Skomentuj
REKLAMA

Rozkręca się akcja "Kask jest cool", którą w Lesznie zainicjowała Kasia Konwa. Jednocześnie strażnicy miejscy przeprowadzają pogadanki na temat bezpieczeństwa wśród przedszkolaków i najmłodszych uczniów leszczyńskich szkół.

Zbiórka dziecięcych kasków rowerowych, z których właściciele już wyrośli, prowadzona jest w Szkole Podstawowej nr 12 w Lesznie. W minionych kilku dniach uczniowie przynieśli blisko 30 kasków. Zyskają one nowych właścicieli, którym zapewnią bezpieczniejszą jazdę na rowerze, hulajnodze lub na rolkach.

Przypominamy, że niepotrzebny kask rowerowy, będący w dobrym stanie technicznym można przynieść do siedziby Straży Miejskiej przy ul. Berwińskich 7C (w godz. 7 - 15) lub do redakcji gazety "ABC" przy ul. Słowiańskiej 63 (w godz 7:30 - 15:30)

Akcję "Kask jest cool" starają się propagować strażnicy miejscy podczas spotkań w przedszkolach i szkołach. Na zdjęciach prezentujemy migawki z pogadanek na temat bezpieczeństwa w Szkole Podstawowej nr 3 oraz w Przedszkolu Miejskim nr 5.

Akcja "Kask jest cool" zrodziła się w Kaliszu, a na grunt leszczyński przeniosła ją Kasia Konwa.

[ZT]54095[/ZT]

 

 

(JAC fot. Archiwum SM Leszno)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%