Zamknij
REKLAMA

Miła uroczystość z chwilami wzruszeń, ale czy można się im dziwić (zdjęcia)

13:54, 03.08.2022 | jrs, fot. J. Rutecka-Siadek
Skomentuj jrs, fot. J. Rutecka-Siadek
REKLAMA

Dzisiaj w Nadleśnictwie Karczma Borowa odbyła się uroczystość, podczas której żegnano dwóch doświadczonych i wieloletnich pracowników. Na emeryturę odeszli leśniczy Leszek Łucki z Leśnictwa Kąkolewo i leśniczy Andrzej Sztyler z Leśnictwa Nadolnik.

- To wzruszający moment. Żegnamy dwóch fajnych kolegów - mówił nadleśniczy Andrzej Szeremeta. - Bardzo dziękujemy za waszą koleżeńskość i  przekazywanie wiedzy młodszym kolegom. Szkoda waszego doświadczenia, bo jesteście świetnymi fachowcami. Chcemy wam podziękować za pracę w nadleśnictwie i kreowanie jego wizerunku. Mam nadzieję, że będziemy w stałym kontakcie. Leszek przeprowadza się do innego miasta, ale Andrzej zostaje i liczę, że dalej będzie nam służył swoją wiedzą i cennymi wskazówkami.

W imieniu dyrekcji Lasów Państwowych i Związków Zawodowych Leśników Polskich RP leśnikom za ich pracę podziękował Janusz Ruda, który wręczył obu panom listy gratulacyjne oraz odznaczenia związkowe.

A. Sztyler jako wieloletni przewodniczący organizacji zakładowej i członek wielkopolskiej Rady Regionalnej Rady Leśników Polskich RP otrzymał Złotą Odznakę Zasłużony dla Leśników Polskich, a L. Łucki otrzymał odznakę srebrną.

- Dziękuję wam za ten długi czas i za to, że wytrzymaliście ze mną. Jesteście fajną załogą - nieco żartobliwie, ale również z dużym wzruszeniem mówił L. Łucki.

- Dziękuję koleżankom i kolegom za te wszystkie lata. Dziękuję również związkowcom. Dużo razem zrobiliśmy, bo były rajdy leśników, spływy kajakowe, imprezy dla dzieci i zabawy. Myślę, że zostawiamy lasy w dobrych rękach, a mam na myśli naszych następców - dodał A. Sztyler.

Stery w leśnictwach przejmują: leśniczy Tomasz Stachowiak w Leśnictwie Nadolnik i leśniczy Bartłomiej Bocianowski w Leśnictwie Kąkolewo.

[FOTORELACJA]6763[/FOTORELACJA]

 

(jrs, fot. J. Rutecka-Siadek)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (4)

książęcyLasksiążęcyLas

2 4

ale te filmiki z kamer straży leśnej to upbliczniacie dlatego jesteście niemiarodajni i fałszywi 15:13, 03.08.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

N. N.

4 1

Spokoju na emeryturze. Wszystkiego dobrego 22:07, 03.08.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Świerk Świerk

4 1

Pięknej Emeryturki !!!!! Zdrowia 22:25, 03.08.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

JunoszynJunoszyn

5 0

a co tam było w Junoszynie Z tym Panem Praiiserem kto tam drewno kupował ?prokuratura milczy Lasy Pństwowe milcza ale akta i zeznania świadków są w szufladzie i czekają na kozaka zapraszam i pozdrawiam 21:02, 04.08.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%