Zamknij
REKLAMA

Rowerowy spacer śladami Budżetu Obywatelskiego Leszna (zdjęcia i film)

18.22, 22.09.2022 msz, fot. Maksym Szalkowski
Skomentuj
REKLAMA

W czwartkowe popołudnie spod Wydziału Rozwoju Urzędu Miasta Leszna przy "deptaku" wyruszył peleton rowerzystów. Trasa prowadziła śladami inwestycji zrealizowanych z Budżetu Obywatelskiego. 

- Dzisiejszy "spacer" rowerowy jest przede wszystkim dlatego, że dzisiaj obchodzimy Światowy Dzień bez Samochodu, w ramach Europejskiego Tygodnia Mobilności. Poza tym trwa jeszcze głosowanie w Budżecie Obywatelskim Miasta Leszna na rok 2023 i chcemy mieszkańcom pokazać, jakie inwestycje z tego budżetu z poprzednich edycji zostały zrealizowane - mówiła Aleksandra Michalska z Wydziału Rozwoju Urzędu Miasta Leszna.

Trasa rozpoczęła się na ulicy Słowiańskiej, następnie rowerzyści przemieścili się na Rynek Zaborowski, stamtąd udali się na Zatorze, na ulicę Siewną, skąd przejechali na Plac Obrońców Warszawy, a koniec wycieczki nastąpił na ulicy Szczepanowskiego.

Zainteresowanie było duże, ale zapisać mogło się jedynie 15 osób. To pierwszy rowerowy "spacer", jednak organizatorzy nie wykluczają kolejnych edycji. 

- W związku z tym, że zgłosiło się dosyć dużo osób i niektórym musieliśmy odmówić ze względu na to, że ta wycieczka nie mogła być zbyt liczna myślę, że będziemy takie "spacery" powtarzać - dodawała Aleksandra Michalska 

[FOTORELACJA]6860[/FOTORELACJA]

[WIDEO]755[/WIDEO]

 

(msz, fot. Maksym Szalkowski)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (1)

skandalskandal

3 0

To jest po prostu skandal, żeby organizować jakiekolwiek wydarzenie a spacer rowerowy w szczególności, jedynie dla 15 osób. W którym mieście tak jest źle, jak w Lesznie? Gorzej traktować mieszkańców już się nie da, żeby ograniczać korzystanie z zasobów miasta. Gdzie, w którym innym mieście są trasy rowerowe dla max 15 osób? To, jak pracuje Urząd Miasta Leszna, którym kieruje Prezydent Miasta Leszna, jest skandaliczne. 09:41, 23.09.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%