Niebawem powinniśmy się dowiedzieć, kto obejmie stanowisko ds. komunikacji medialnej w Gabinecie Prezydenta Leszna. Kandydatów jest już tylko kilku.
Przypomnijmy: kandydaci zainteresowani pracą na tym stanowisku mogli składać podania do Urzędu Miasta do 7 marca.
Złożono 13 aplikacji.
- Jedna z osób nie dostarczyła wymaganych dokumentów. Do testu oraz zadania praktycznego zakwalifikowało się 12 osób, ale ostatecznie przystąpiło 10 - informuje Lucyna Gbiorczyk, kierownik Gabinetu Prezydenta.
Z tych osób do drugiego etapu, czyli rozmowy, zaproszono 4 kandydatów. Dzisiaj, 19 marca zostaną one przeprowadzone.
Z kandydatami na stanowisko ds. komunikacji medialnej rozmawiać będą członkowie komisji w składzie: wiceprezydent Maciej Grabianowski, sekretarz miasta Maciej Dziamski, Lucyna Gbiorczyk - kierownik Gabinetu Prezydenta oraz Agnieszka Kania, naczelniczka Wydziału Kadr i Płac.
Pensja zasadnicza na tym stanowisku ma wynosić od 5500 do 6000 zł brutto, plus dodatek za wysługę lat.
2 0
Jak to łatwo wydawać nie swoje pieniądze.
2 1
Skoro Prezydent nic sensownego nie potrafi powiedzieć to wydaje pieniądze podatników na kolesi co go w tym zastąpią
1 1
Zgłoście się orły intelektu do konkursu. Macie takie predyspozycje do komunikacji ze społeczeństwem, że w cuglach wygracie. Pisać łatwo orły, sokoły, herosi.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu leszno24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz