Piłkarze Polonii 1912 Leszno przegrali w sobotę u siebie z Fogo Luboń 1:2. Tym samym stracili nie tylko 3 punkty, ale też przodownictwo w grupie kujawsko-pomorsko-wielkopolskiej III ligi.
Mecz lepiej rozpoczęli goście. Oni też objęli prowadzenie w 8. minucie po błędzie Anusiewicza, który wyszedł z bramki. Leszczynianie pozbierali się jednak i w 23. minucie wyrównali. Gola, po ładnej akcji prawą stroną boiska, zdobył Hoffman.
Po przerwie przewagę mieli gospodarze, ale to goście zdobyli bramkę na wagę zwycięstwa. Znów po błędzie polonistów. W końcówce podopieczni Jerzego Radojewskiego przycisnęli, mieli kilka sytuacji, ale żadnej z nich nie wykorzystali.
Relacja z meczu, pozostałe wyniki i tabele od III ligi do klasy A we wtorkowym wydaniu Gazety "ABC".
(ceg), Fot. E. Baldys
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu leszno24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz