Zamknij

Rozgromili gości z Konina (zdjęcia)

19:10, 15.01.2017
Skomentuj

Trwa zwycięska passa futsalowców GI Malepszy Leszno w II lidze. W niedzielny wieczór rozbili w hali Trapez KKF Konin aż 9:1.

Leszczynianie nie mają sobie równych na "drugim froncie". W niedzielę wygrali po raz siódmy w obecnym sezonie. Już do przerwy prowadzili 4:0 po bramkach: Jakuba Molickiego, Łukasza Pieczyńskiego, Huberta Olszaka i Przemysława Czajki. Po zmianie stron podwyższyli na 5:0 (J. Molicki), a później honorowe trafienie zanotowali rywale. Cztery kolejne gole dla gospodarzy uzyskali: Jan Martin, samobójcza oraz dwukrotnie Hubert Olszak.

(ceg), Fot. E. Baldys

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu leszno24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%