Zamknij

Wygrali, ale nie z tego najbardziej cieszyli się kibice w Trapezie (zdjęcia)

22:17, 13.03.2019 | D.C Fot. E. Baldys
REKLAMA
Skomentuj

W zaległym meczu koszykarze Jamaleksu Polonii 1912 Leszno podejmowali AZS AGH Kraków. Pewnie pokonali akademików spod Wawelu 94:55.

Gospodarze od początku dyktowali warunki w środowym spotkaniu. Po pierwszej kwarcie wygrywali 21:14, a do przerwy było już 48:29. Po zmianie stron przewaga na ich korzyść urosła do ponad 30 punktów i trener Łukasz Grudniewski dał pograć więcej zmiennikom.

W zespole z Leszna najskuteczniejszym zawodnikiem był Kamil Chanas, zdobywca 21 punktów, ale to nie on zebrał od kibiców największe brawa. Te otrzymał Szymon Milczyński. To był bardzo dobry mecz w wykonaniu "Bestii". Zbierał, blokował, a także trafiał do kosza, w tym z nielubianych przez siebie rzutów wolnych. Nic dziwnego, że po spotkaniu kibice skandowali: "Torcik dla Szymona".

Po każdym meczu w Trapezie najlepszy zawodnik gospodarzy otrzymuje w nagrodę torcik od "Figi z makiem". Tym razem Szymon się nie "załapał", ale gorący doping fanów z pewnością mu to wynagrodził.

(D.C Fot. E. Baldys)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© leszno24.pl | Prawa zastrzeżone