Zamknij

Wczesna pora zaległego meczu "Byków" pod Jasną Górą. Dlaczego?

20:06, 13.05.2019 | D.C Fot. E. Baldys
REKLAMA
Skomentuj

Poznaliśmy godzinę rozpoczęcia zaległego spotkania PGE Ekstraligi pomiędzy forBET-em Włókniarzem Częstochowa a Fogo Unią Leszno.

Przełożony z powodu deszczu z minionej niedzieli pojedynek odbędzie się 19 maja o godzinie 15:30. Tak wczesna pora rozpoczęcia zawodów pod Jasną Górą została wymuszona przez rozgrywki piłkarskiej Lotto Ekstraklasy. W niedzielę odbędzie się bowiem ostatnia kolejka, która wyłoni medalistów mistrzostw Polski. Futbolowe spotkania w grupie walczącej o miano najlepszej drużyny w kraju ruszają o 18:00.

Dla "Byków" oznacza to, że mniej czasu na odpoczynek po sobotniej rundzie Grand Prix w Warszawie będą mieli: Emil Sajfutdinow, Janusz Kołodziej, Bartosz Smektała i rezerwowy Dominik Kubera.

(D.C Fot. E. Baldys)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© leszno24.pl | Prawa zastrzeżone