Walczyli, gonili, ale nie dali rady

19:57, 06.11.2019 o, fot. Mateusz Lubiński Aktualizacja: 20:02, 06.11.2019

Solidnej porcji emocji dostarczył środowy mecz koszykarzy w Krośnie. Miejscowa drużyna Miasto Szkła podejmowała Timeout Polonię 1912 Leszno.

Poloniści nie byli faworytami w starciu ze spadkowiczem z ekstraklasy. Na dodatek goście musieli sobie ponownie radzić bez kontuzjowanego Radosława Trubacza.

Po pierwszej kwarcie przegrywali 16:27. W drugiej górą byli nasi koszykarze, którzy po 20 minutach gry tracili do gospodarzy 9 "oczek" (33:42). Wygrali także trzecią i czwartą odsłonę, odpowiednio 18:17 i 20:19, ale nie wystarczyło to do zdobycia kompletu punktów. Ten zainkasowali gracze z Krosna, wygrywając 78:71

Punkty dla Polonii zdobyli: Milczyński 16, Pabian 14, Chanas 13, Dylewicz 11, Sirijatowicz 10, Sanny 7, Krawczyk i Preufer 0.

W najbliższą niedzielę w Lesznie dojdzie do spotkania Timeout Polonii z AZS Politechniką Opolską. Początek o godzinie 18.