Zamknij

Kibice leszczyńskich byków nie są obojętni na tragedię swojego kolegi. Będą sprzedawać specjalne szaliki

11:27, 23.01.2020 | P.P, fot. facebook/ Stowarzyszenie Sympatyków Klubu Unia Leszno
REKLAMA
Skomentuj

Oddanego kibica Unii Leszno, spotkała w grudniu zeszłego roku straszna tragedia. Dom Macieja i jego rodziny stanął w płomieniach w leszczyńskim Gronowie. Kibice Unii Leszno jednoczą siły i zorganizowali dla niego akcję charytatywną!

Ogień pojawił się na parterze domu, ale zadymienie objęło cały obszar mieszkalny. Z tego powodu, niemal cały budynek wewnątrz wymaga generalnego remontu. Jedyny pocieszający fakt to ten, że każdy z domowników wyszedł z tej sytuacji bez szwanku. 

- Liczę w tym miejscu na kibiców Unii Leszno, ponieważ Maciej zasługuje na pomoc. Kto jeździ z nami na wyjazdy ten będzie znał Macieja, ponieważ jest on stałym wyjazdowiczem i pokonuje setki kilometrów za Unią. Mam nadzieję, że kibicowska brać stanie na wysokości zadania i wspólnie uda się dołożyć cegiełkę do remontu domu Macieja i jego rodziny - poinformował Bartosz Domagała, prezes Stowarzyszenia Sympatyków Klubu Unia Leszno.

W ramach charytatywnej akcji #BratZaBratemStoi, kibice leszczyńskich byków rozpoczęli zapisy na szal-cegiełkę "Żniwa 2019". Szalik jest dedykowany półfinałowej oprawie 2019 oraz złotemu medalowi Drużynowych Mistrzostw Polski 2019.

Szalik w cenie 40 zł można zamówić na stronie www.1938.pl/zniwa w terminie do 31 stycznia bieżącego roku, a organizatorzy zapewniają wysyłkę na terenie Polski i za granicą.

- Całkowity zysk ze sprzedaży szalików zostanie przeznaczony na remont spalonego domu kibica Unii Leszno. Nie bądź obojętny, pomóż bratu po szalu wyremontować dom po pożarze! - dodaje Bartosz Domagała.

(P.P, fot. facebook/ Stowarzyszenie Sympatyków Klubu Unia Leszno)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (1)

LewyLewy

1 0

Szacunek za akcje ale tez proponuje na zrzutka.pl założyć a co do terminu mógł byc by dłuższy 21:49, 23.01.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© leszno24.pl | Prawa zastrzeżone