Zamknij
REKLAMA

Kto odchodzi, kto zostaje w leszczyńskiej drużynie futsalowej?

13:50, 29.06.2020 | D.C. Fot. archiwum
Skomentuj
REKLAMA

Do tej pory klub informował tylko o zawodnikach, którzy żegnają się z drużyną GI Malepszy Leszno.

Przypomnijmy, że w nowym sezonie nie zagrają już w Lesznie: bramkarz Jakub Budych, a także Dawid Witek, Paweł Synowiec i Kamil Kruszyński.

Na przedłużenie umowy zdecydował się natomiast najbardziej utytułowany zawodnik leszczyńskiej drużyny, 43-krotny reprezentant Polski - Sebastian Wojciechowski. Będzie to dla niego drugi sezon spędzony w leszczyńskiej ekipie.

(D.C. Fot. archiwum)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (1)

etet

1 0

Brawo brawo!!1 Wreszcie dobre wiadomości!
Liczę ze to nie jedyna taka!!!!
Futsal? Leszno!
P.S Może jeśli chociaż jedną piątą pewnej kwoty dostał by klub (jak i inne) nie było by problemu....no ale jest tylko jedna "dyscyplina" w oczku władzy 05:44, 30.06.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA