Zamknij
REKLAMA

Australijczyk Jason Doyle został bez klubu

10:45, 11.01.2021 | D.C. Fot. archiwum
Skomentuj
REKLAMA

Złe wieści napłynęły z Anglii. Były klub Leigh Adamsa, a ostatnio Jasona Doyle'a, czyli Swindon Robins, postanowił wycofać się z rozgrywek brytyjskiej Premiership.

W ubiegłym roku nie było ligowego żużla na Wyspach. Ten sezon też stoi pod dużym znakiem zapytania. Już teraz - nie czekając na rozwój sytuacji - Swindos Robins podjęło decyzję o rezygnacji ze startów.

"Decyzja została podjęta ze względu na niepewność związaną z ogólną promocją żużla, a także prawdopodobne zakłócenie prac budowlanych na Abbey Stadium, uniemożliwiające klubowi efektywne planowanie nadchodzącego sezonu" - czytamy na stronie popularnych "Rudzików".

Nie bez znaczenia pozostał aspekt ekonomiczny i niezbyt optymistyczne sygnały dotyczące rozgrywania imprez sportowych na Wyspach.

Wycofanie z rozgrywek Swindon Robins oznacza, że nie zobaczymy na angielskich torach Jasona Doyle'a, nowego nabytku Fogo Unii Leszno, który był związany z drużyną Swindon.

Nie ma jednak tego złego, co by na dobre nie wyszło. "Kangur" będzie mógł się związać bowiem z którymś ze szwedzkich klubów, co wcześniej uniemożliwiały mu przepisy dotyczące startów obcokrajowców z PGE Ekstraligi w tylko jednej zagranicznej lidze - poza Polską - w sezonie 2021.

(D.C. Fot. archiwum)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz